KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11944369
nr 1194 4369
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Blandteknik, Träd och hus, signerad, 61,43x53
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:46:55